Stylowe zakupy w Gafas!

Stylowe zakupy w Gafas!

Stylowe zakupy w Gafas!

Akcja promocyjna „Stylowe zakupy” umożliwia czytelnikom magazynów Twój Styl i SHOW skorzystanie z rabatów na zakupy w dniach 12-14 kwietnia 2019  w salonach stacjonarnych Gafas oraz w dniach 12-16 kwietnia 2019 na www.gafas.pl na podstawie kuponów rabatowych, które są zamieszone w kwietniowym wydaniu magazynu Twój Styl (nr 4/2019) i wydaniu magazynu SHOW (nr 7/2019).

Kupony uprawniają do rabatu w wysokości 30% na wybrane oprawy korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne. Rabat w salonach stacjonarnych udzielany jest po okazaniu przy zakupach kuponu rabatowego z logo marki Gafas. Klient zobowiązany jest pozostawić wykorzystany kupon w salonie sprzedaży. Przy zakupach w sklepie internetowym www.gafas.pl po wyborze produktów objętych akcją, klient chcąc skorzystać z rabatu zobowiązany jest wpisać specjalny kod rabatowy znajdujący się na kuponie rabatowym.

 

Rabaty nie łączą się z innymi rabatami, akcjami, promocjami i obniżkami. Klient ma prawo do skorzystania wyłącznie z jednego rabatu, akcji, promocji i obniżki,  która jest dla niego bardziej satysfakcjonująca.
Rabaty nie łączą się z Kartą Stałego Klienta w salonach stacjonarnych. Szczegóły znajdują się w regulaminie organizatora.

Sprawdź inne modele okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych.

Przykładowe modele okularów w promocji

Okulary korekcyjne Okulary przeciwsłoneczne